₺750,00 KDV Dahil
₺530,00 KDV Dahil
₺400,00 KDV Dahil
₺350,00 KDV Dahil
₺580,00 KDV Dahil
₺950,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
1

Baklava

 

Türk toplumunun geleneksel lezzetleri içerisinde çok önemli bir yer tutmuş olan baklava, bugün tüm dünyada toplumumuzu tanıtan bir unsur olarak karşımaza çıkmaktadır. Şerbetli tatlılar içerisinde bu önemli lezzeti her zaman bir fırsat olarak görmek gerekir. Son derece lezzetli ve kaliteli ürün çeşitlerini değerlendirmek için hemen harekete geçebilirsiniz. Çok sağlıklı ve geniş bir yelpazede hazırlanan ürünler, lezzet bakımından kesinlikle tavsiye edilen önemli bir sonucu ortaya koymaktadır.

 

El becerisi ve kabiliyetin yanı sıra sanatsal çalışmalar konusunda burada kesinlikle insanların birbirine tavsiye etmiş olduğu ürün çeşitlerini yakından görmek gerekir. Lezzetli ikramlar için tercih edilen tatlılar bayramlarda, törenlerde ve kutlamalı günlerde insanların hediyelik olarak da tercih ettiği bir alternatif olarak sayfamız sizlere sunmaktadır. Son derece sağlıklı ve kaliteli ürün lezzetlerini tedarik noktasında firmamız bu konuda sizi her zaman desteklemiştir. Oldukça lezzetli ve tüketmekten keyif alacağınız nitelikli ürün seçenekleri, her bakımdan ihtiyaçlarınızı çok verimli bir şekilde karşılamaya devam edecektir.

 

Baklava Çeşitleri

 

Baklavalar çok önemli lezzetler olmakla birlikte, damak tadına hitap eden baklava çeşitleri kesinlikle kalitesi ile fark ve fırsat yaratmaktadır. Standart kesilmiş baklavaların yanı sıra özellikle havuç dilimli baklavaları gözden geçirmek gerekir. Yine tepsi içerisinde bulunan tatlıların fıstıklı ve cevizli alternatiflerini inceleyebilirsiniz. Bütün baklava tercihlerimiz, fıstıklı ve cevizli olarak iki kategoride karşınıza çıkmaktadır.

 

Tamamen damak tadına uygun koşullarda hitap etmiş olan lezzetli seçenekler, oldukça uygun ve avantajlı bir tercih bütünlüğünü ortaya koyacaktır. Sağlıklı olduğu kadar lezzetli ve kaliteli ürün seçeneklerini takip edebilmek için her zaman sayfalarımızdan gerekli desteği alabilirsiniz. Son derece güvenilir bir perspektifte ürün çözümlerini değerlendirmek istediğinizde, firmamızın rengârenk çözümleri size yardımcı olmaya devam edecektir.

 

Baklava Fiyatı

 

Tatlılar içerisinde önemli bir yere sahip olan lezzetli seçenekleri ekonomik bir tercih bütünlüğü içerisinde gözden geçirebilirsiniz. Baklava fiyatı gayet makul ve uygun ödeme fırsatlarını firmamızda bulabilirsiniz. İndirimli fiyatların yanı sıra kalite standartları bakımından eşsiz lezzetli ürün seçenekleri her zaman size büyük destek sağlamıştır. İndirimli ve uygun olduğu gibi ekonomik fırsat bütünlüğü noktasında size çok büyük destek sağlamaya devam edecektir. Buradaki koşullarda yıllar boyunca insanların yoğun çalışmalar yaptığı ürün kalitesini görmek ve önemli avantajları incelemek size çok büyük destek sağlamaya devam edecektir.

 

Baklava Tepsi Fiyatı

 

Çok büyük bir kabiliyet ve çalışma ile üretilmiş lezzetli seçenekler, geleneksel bir üretimin sofralara yansıyan yönünü göstermiştir. Lezzetli ikramlıklar ve önemli tercihler konusunda firmamız her zaman sizi uygun baklava tepsi fiyatı ile desteklemeye devam ediyor. Fiyatı indirimli, kendi kaliteli ve bir o kadar da lezzetli olan tatlı seçeneklerini tüketmek konusunda insanlara büyük fırsat sağlamaktadır. Çok sanatsal bir çalışmanın karşılığını gösteren tatlı çeşitleri, sofralara her zaman renk katmıştır. Özellikle de lezzetli ekranları burada her zaman ön planda değerlendirmek gerekir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Özel kampanyalardan haber al, fırsatları kaçırma!