₺1.200,00 KDV Dahil
₺1.400,00 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Son ürün
₺950,00 KDV Dahil
₺1.150,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Son ürün

Tepsi Baklava

 

Türk toplumu olarak manevi değerlerimize her zaman sahip çıkmışızdır. Özellikle yöresel lezzetlerimiz ülkemizin her zaman gurur kaynağı olmuştur. Özellikle ülkemizi ziyaret eden turistler için vazgeçilmez bir lezzet olan baklava, gerçekten ülkemizin her yerinde farklı şekilde üretilmektedir. Elbette bu konuda cevizli ve fıstıklı ürün çeşitlerine bakmamız gerekir.

 

Baklava her ne kadar lezzetli ve güzel bir tatlı olarak görünse de aynı zamanda hediyelik seçenekleri içerisinde de çok özel ve anlamlı bir yere sahiptir. Cenazelerde, düğünlerde veya herhangi sıradan bir günde, tepsi baklava mükemmel bir hediyelik alternatif olarak karşımıza çıkmaktadır. Tatlı ve nitelikli ürün tercihi konusunda firmamız, her zaman güvenilir adresler arasında yer almıştır. Burada oluşturduğumuz çözümler özellikle kalite ve sağlık bakımından insanların üzerinde durduğu sonuçları göstermiştir.

 

Tepsi Baklava Sipariş

 

Baklava sipariş edeceğiniz zaman özellikle tepsi ile sipariş verirseniz, hem kıvamı hem de şiresi tam yerinde olmalıdır. Diğer bir şekilde bu siparişler hediyelik olarak da belli adreslere teslim edilebilir. Taze ve güvenilir ürün seçenekleri konusunda, firmamız her zaman insanların favori adresleri arasında yer almıştır. Firmamızın nitelikli imkânlarını kullanmak sureti ile tepsi baklava sipariş fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

 

Gerek cevizli gerekse de fıstıklı baklava çeşitlerimiz çok lezzetli, kaliteli ve nitelikli bir üretim anlayışı ile ortaya hazırlanmaktadır. Burada kullandığımız tepsiler ise aynı zamanda hediyelik performansı noktasında iyi bir çözüm ortaya koymaktadır. Tedarikçi firmanın güvenilir çalışmaları için örnek hizmetlerimiz, bu lezzetleri müşterilere ulaştırma konusunda çok iyi bir çözüm yaratmaktadır.

 

Tepsi Baklava Fiyatı

 

Kalite standartlarını çok inanılmaz bir perspektifte ortaya koymuş durumdayız. Buradaki nitelikli ürünlerimizin yanı sıra, aynı zamanda ortaya koymuş olduğumuz sağlıklı seçenek ve fırsatları en iyi şekilde değerlendirmek gerekir. Ürün kategori sayfalarında karşınıza çıkmış olan tepsi baklava fiyatı, hem çok ekonomik hem de lezzetli bir sonucu sizlere göstermektedir.

 

Fiyat ve kalite dengesini en iyi koşullarda takip ettiğiniz zaman, firmamızın güvenilir çözümlerinden yardım alabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti ve buna uygun lezzetli ürün seçenekleri, her zaman firmamızın ayrıcalıkları içerisinde yer almıştır. Taze, çıtır çıtır lezzetli ve tereyağlı baklava seçenekleri, kesinlikle avantajlı bir tercih olarak karşınıza gelmektedir.

 

1 Tepsi Baklava Fiyatı

 

Şerbetli tatlılar içerisinde baklavanın ne kadar önemli bir lezzet olduğunu anlatmaya bile gerek yoktur. Eğer bu konuda önemli lezzetleri sipariş vermek isterseniz, 1 tepsi baklava fiyatı imkanı sayfalarımızda görmüş olduğunuz gibi ekonomik bir fırsatı sizlere sunmakatdır. Hediyelik alternatif olarak yıllardan beri insanların favori ürün tercihleri burada net bir görüntü oluşturuyor.

 

Firmamızın büyük bir hassasiyetle yapmış olduğu çalışmalar, kaliteli ve lezzetli ürünlerin ortaya çıkmasına çok büyük katkılar sağlamıştır. Türk mutfağının dünya mutfağına önemli bir armağanı olan baklava lezzetlerini, bizim sayfalarımızdan tedarik etmelisiniz. Damak tadınıza uygun lezzetler burada çok önemli çözümler yaratacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Özel kampanyalardan haber al, fırsatları kaçırma!