₺600,00 KDV Dahil
₺800,00 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
₺600,00 KDV Dahil
₺800,00 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim

Fıstıklı Baklava

 

Şerbetli tatlılar ülkemizin çok önemli ürün lezzetleri arasında bulunur. Özellikle Türk ve dünya mutfağının vazgeçilmez olan fıstıklı baklava bu kategoride yer almaktadır. Önemli lezzetleri ve avantajlı tedarik fırsatlarını gördüğünüz noktada, Antep fıstığı destekli ürün seçenekleri gerçekten davetkâr ve iştah açıcı bir sonuç ortaya koymaktadır. Lezzetli ve kaliteli baklava tüketimi konusunda yüksek standartlı ürün seçenekleri size çok büyük destek vermektedir. İnsanların tüketmekten keyif aldığı lezzetli tatlılar içerisinde bulunan bu sağlıklı ürün, damak tadına hitap edip önemli bir çözüm oluşturmaya devam etmektedir.

 

İnanılmaz bir lezzet ve kalite anlayışı ile ortaya çıkmış olan bu ürün çözümlerini, çok faydalı bir nitelikte gözden geçirmek söz konusu olmaktadır. Son derece başarılı çalışmalarla birlikte insanlar için faydası ispatlanmış ürün yelpazesi, muazzam bir kategoride beklenen fırsatları oluşturmaya devam etmektedir. Her zaman çözüm ve her zaman sağlıklı bütünlükten yana olan firmamız, burada ayrıcalıklarla birlikte müşteri memnuniyetine çok büyük katkı sağlamaya devam edecektir.

 

Fıstıklı Baklava Çeşitleri

 

Çok lezzetli ürün tercihleri ve kaliteli lezzet konusunda önemli fırsatlar karşınıza gelmektedir. Farklı şekil verilmiş ve değişik şekilde kesilmiş ürün seçenekleri, özellikle bu kategoride şerbetli tatlılar için geniş bir ürün yelpazesi oluşturmak durumundadır. Fıstıklı baklava çeşitleri gayet makul ürün seçeneği ortaya koyarken, özellikle insanların keyifle tükettiği lezzetleri en iyi şekilde değerlendirmek gerekir.

 

Bayramlarda, özel günlerde tepsi ile sipariş vereceğiniz lezzetli ürün çeşitleri damak tadına hitap etmekle birlikte, ayrıcalıklı bir lezzet fırsatını en iyi şekilde ortaya çıkarmaktadır. Oldukça yoğun ve nitelikli çalışmalarla birlikte bu lezzetli seçenekler ön plana gelmiştir.

 

Fıstıklı Baklava Fiyatı

 

Ülkemizin dünyaya açılan lezzetlerinden biri olan baklava, tatlı çeşitleri konusunda her zaman ayrıcalıklı bir sonucu ortaya koymuştur. Uzmanların yapmış olduğu yoğun çalışmalar, burada çok elverişli sonuçlar yaratmaya devam etmektedir. Gayet makul ve avantajlı bir pozisyonda ortaya çıkmış olan fıstıklı baklava fiyatı, bu ürünü elde etmek isteyen insanlar için çok önemli ayrıcalıklar yaratmıştır.

 

Ürün kalitesi ve ekonomik fiyat bütünlüğünün yanı sıra özellikle firmamızın müşteri memnuniyeti konusunda çok avantajlı çözümleri kendini göstermektedir. Gayet sağlıklı ve nitelikli bir yelpazede ürettiğimiz çözümler, çok büyük ayrıcalıklar ve fırsatlar yaratmaya devam edecektir. Fiyatı gayet uygun seçenekleri değerlendirmek için firmamızın çözümlerinden yardım alabilirsiniz.

 

1 Tepsi Fıstıklı Baklava Fiyatı

 

Özel günlerde sipariş vermek için 1 tepsi fıstıklı baklava fiyatı oldukça uygun bir sonucu göstermektedir. Gerektiği zaman eviniz için gerektiği zaman ise konuklarınız için buradaki sağlıklı ürün çözümlerinden istifade etmek gerekir. Her biri gayet faydalı ve avantajlı bir tercih olarak ön plana çıkmış olan lezzetler, insanlar için gayet faydalı bir sonuç bütünlüğü ortaya koymaktadır.

 

Burada pek çok kişinin elde etmek istediği ve tüketmekten keyif aldığı lezzetler firmamız tarafından sunulmaktadır. Özellikle de tepsi ile birlikte sunulan ürün, bozulmamış ve gösterişli bir sonuç ortaya koymuştur. Tedarik noktasında ürün avantajlarımız ortaya çıkarken, bu ürünleri size ulaştırma konusunda çok esaslı adımlar atmaya ve önemli çözümler oluşturmaya devam ediyoruz, ayrıcalıklı ürünlerimizden mutlaka istifade etmelisiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Özel kampanyalardan haber al, fırsatları kaçırma!